ASOCIACIÓN ESPAÑOLA de POWERLIFTING
FEDERACIÓ CATALANA de FÍSIC-CULTURISME
Campionat de Catalunya de Powerlifting
II Open AEP de Catalunya de Powerlifting Raw
Esplugues de Llobregat, Barcelona
20/01/2018
Pesatge de 8:00 a 9:30 / Inici: 10:00 / Final: 10:30
    PRESSIÓ en BANC raw     COMP. 7
Ord. GR. F/M COGNOMS NOM ANY CLUB CAT. CAMP.
DONES
1 2 F Cano Torres Beatriz 1961 FCFC BUNKAI Barbera 47 CAT
2 1 F de Haro Cano Jordana 1987 FCFC BUNKAI Barbera 52 CAT
3 1 F Cano Torres Maribel 1969 FCFC BUNKAI Barbera 57 CAT
HOMES
4 1 M Torres Adrià Virgili 1994 FCFC BUNKAI Barbera 74 CAT
5 1 M Parteal Bellido Oriol 2000 FCFC BUNKAI Barbera 83 CAT
6 1 M Figueras Cañadas David 1994 FCFC POWER VILANOVA CAMI 93 CAT
7 1 M Camats Cabré Josep 1968 FCFC LES PESES IGUALADA 93 CAT
Pesatge de 9:00 a 10:30 / Inici: 11:00 / Final: 17:00
    POWERLIFTING raw     COMP. 28
Ord. GR. F/M COGNOMS NOM ANY CLUB CAT. DIV.
DONES
8 2 F Moreno Gómez Mara 1980 FCFC BUNKAI Barbera 52 OPEN
9 2 F Kupchik Mikada FCFC ATENEA Barcelona 52 CAT
10 2 F Nerea Noval Garcia Muñoz Gemma 2000 ALTEA-FINESTRAT-L'ALFÀS 57 OPEN
11 2 F Rivera Rodriguez Merche 1981 FCFC BUNKAI Barbera 57 OPEN
HOMES CAT
12 2 M Ferrete Traveser Fran FCFC IMPROVE 66 CAT
13 2 M Maldonado Sánchez David 1992 FCFC BUNKAI Barbera 74 CAT
14 2 M Sosa González Antonio 1996 FCFC BUNKAI Barbera 74 CAT
15 2 M Hermida Posadas Benito 1975 FCFC BUNKAI Barbera 83 CAT
16 2 M Ocaña Pérez Gerson 1992 FCFC BUNKAI Barbera 83 CAT
17 2 M Sáez Pinto Javier 1992 FCFC BUNKAI Barbera 83 CAT
18 2 M Órtega Alba Iván 1992 FCFC BUNKAI Barbera 83 CAT
19 2 M Díaz Barranco Carlos 1989 FCFC BUNKAI Barbera 93 CAT
HOMES OPEN
20 3 M Alonso Betancour Alex Carlos 1969 FCFC BUNKAI Barbera 59 OPEN
21 3 M López Cabello Rafael  1958 IRON TEAM Elche 66 OPEN
22 3 M Fernández Fernández Alejandro 1993 CIUTAT DE PALMA 74 OPEN
23 3 M Pérez Sexer Mario 2001 FCFC BUNKAI Barbera 74 OPEN
24 3 M Adrián Giraldo Aritz 1996 IRONBORN Vizcaya 74 OPEN
25 3 M Macià Pajarés Toni 1966 FCFC BUNKAI Barbera 83 OPEN
26 3 M Algarra Cuenca Aaron 1995 IRON TEAM Elche 83 OPEN
27 3 M Loza Hernández Víctor 1998 ALTEA-FINESTRAT-L'ALFÀS 83 OPEN
28 3 M García Fornos Ángel 1996 FCFC PRAETORIAN Tarragona 83 OPEN
29 3 M Garcia Cañadas Adrian 1987 FCFC BUNKAI Barbera 93 OPEN
30 3 M Sayago Ginard Marcos 1995 FUERZA GRANADA 93 OPEN
31 3 M Villacampa Estallo Daniel 1997 ENERGY ALHAURIN 105 OPEN
32 3 M Trull Viñolas Robert 1998 FCFC BUNKAI Barbera 105 OPEN
33 3 M Moreno Curto Eduard 1983 FCFC PRAETORIAN Tarragona 105 OPEN
34 3 M Coloma Gómez Mateo 1994 MAS QUE FUERZA Vizcaya 120 OPEN
35 3 M Aguilera Gairal Óscar 1992 FCFC PRAETORIAN Tarragona 120 OPEN
    ENTRENADORS i AJUDANTS de CLUBs        
    F/M COGNOMS NOM   CLUB FUNCIO
M Zabaleta Korta Aitor 1997 MAS QUE FUERZA Vizcaya ENTRENADOR
    JUTGES     PARTICIPANTS    
    F/M COGNOMS NOM   CLUB COMP.  
AEP F Acuña Acostas Noemí ALTEA-FINESTRAT-L'ALFÀS 2
AEP M Jiménez Villalba Luis Miguel CIUTAT DE PALMA 1
AEP M Novio Vázquez Fernando ENERGY ALHAURIN 1
IPF 1 M Tudela Casasnovas Luis FCFC BUNKAI Barbera 19
FCFC IMPROVE 1
FCFC LES PESES IGUALADA 1
FCFC POWER VILANOVA CAMI 1
FCFC PRAETORIAN Tarragona 3
FUERZA GRANADA 1
IRON TEAM Elche 2
IRONBORN Vizcaya 1
MAS QUE FUERZA Vizcaya 2
TOTAL COMP.: 35
TOTAL CLUBS: 12